Toz Boya Market ® " Hakkımızda ve Ürünlerimiz "
Holi Tozu Parmaklarınızın Ucunda

Asla Unutamayacakları Bir Parti Vererek Arkadaşlarınızı ve Misafirlerinizi Şaşırtın. Holi Tozuyla Partilerinize Renkten Bir Dokunuş Katın!

HOLİ TOZ BOYA MARKET " HOLİ FESTİVAL TOZU"
Kullan ve Keyfini Çıkar

Holi tozlarını kullanacaksanız, içerikleri eşit bir şekilde dağıtmak için torbayı sallamak, sonra açmak ve Holi tozunu atmak için mükemmel anı beklemek uygundur . Unutmayın ki tek amaç renkleri bitirmek! Yani ne kadar çok atış yaparsan, o kadar çok eğleneceksin!% 100 doğal ve biyolojik olarak parçalanabilen bir ürün olduğundan, temizlenmesi kolaydır, ancak bazı durumlarda bu görev gerekenden biraz daha karmaşık olabilir. Bundan kaçınmak için saç, cilt ve giysilerle ilgili bazı ipuçları veriyoruz.

25000+
Mutlu Müşteri
156+
COLOR UP FESTİVAL
7/24 CANLI DESTEK

DESTEK HATTI

Tereddüt etmeyin: ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda, bizi arayın, size yardımcı olmak için buradayız.
SAMİMİYET VE GÜVEN

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Muhteşem Partileriniz İçin Ürettiğimiz Kaliteli Holi Tozlarımızı Satış Sonrasına Taşıyarak Bİr Probleminizde Yanındayız.
TEMİN VE TEMİNAT

SINIRSIZ STOK

Temenni Ettiğiniz Ürünü Temin Etmek Bizim Profesyonel Çözümlerimize Güvenerek Elde Edeceksiniz.
Güvenli Sipariş

HIZLI TESLİMAT

Ürünlerinizin ve Talebinizib Adedi Ne olursa Olsun Size Ulaştırmak Bizim Asli Vazifemizdir .
SİPARİŞİN 3 ALTIN KURALI

NELERE İHTİYACINIZ VAR?

Nelere İhtiyaç Var? 1-Etkinliğinizi Tanımlayın. 2. Ne kadar toza ihtiyacınız var? 3. Yayın ve tadını çıkarın!
PAREKENDE SİPARİŞLER

TOPTAN SİPARİŞLER

Stratejilerimizi, Her Müşteriye Sektörün En Ön Saflarında Yer Alan En İyi Çözümleri Sunmak İçin Adapte Etmekten Keyif Alıyoruz.
TOZ BOYA MARKET ® "RENK HAYATTIR. "
Renklerin Dünyası
TOZBOYAMARKET.COM

Holi Renkli Tozlarının Dünyasına ve Geleneklerine İlişkin Tüm Bilgileri, Haberleri, Güvenlik Önerilerini ve Meraklarını Paylaşırken, Müşterilerimizin Görüş , Öneri ve Şikayetlerini Dikkat Alarak İlerliyoruz. Renk Hayattır. Renkli Holi Dünyasına Sizde Yorumunuzu Bırakınız. İletişim Formumuza ve Canlı Destek Hattımıza Mesajınızı Bırakabilirsiniz.  Özeniniz ve Görüşünüz İçin Teşekkürler.

TANITIM REKLAM FİLMİ

  • Renk: Sarı
  • Renk: Yeşil
  • Renk: Mavi
  • Renk: Turuncu
  • Renk: Mor
  • Renk: Pembe

HHoli tozlarımız mısır nişastasından (% 99) ve doğal gıda boyasından (% 1) yapılmıştır. Alerjensiz ve glutensiz bir üründür , bu nedenle çölyak hastalığı olan insanlar Holi tozumuza rahatsız olma riskini taşımaz, ağızlarında biraz toz alırlarsa sakin olabilirler.Neyse ki hemen hemen herkes için uygun bir ürün! Eşsiz dokusunu Holi toz ana bileşeni, nişasta çok yumuşak ve ince yapısı sayesinde , genişler ve en canlı renkler yayar ! Holi tozlarımız biyolojik olarak parçalanabilir ve çevreye saygılıdır , boyaları doğal olduğu için temizlemenin çok kolay olduğunu avantajları arasında saymaktayız!Bizim için, Holi Tozları ile yapılan kutlamalar, şu anda yaşadığımız kültürler arasındaki bağlantının bir başka örneğidir. Güzel bir Hindu geleneğinden gelen Holi Tozları kadar büyülü bir ayrıntının dünya çapında pek çok kutlamanın, partinin ve mutlu eğlence anlarının bir parçası olduğunu görmeyi seviyoruz . Başka bir kültürün geleneklerinin hayatımızın bir parçası haline geldiğini görmek, ve Holi kadar yoğun bir çekiciliği olduğunda daha da mutlu oluyoruz.

OSAÇ VE CİLT: Holi tozu ile eğlenmeye başlamadan önce cilt ve saç koruma ürünleri için nemlendiriciler veya hatta bir tür yağ kullanmanızı öneririz. Koruma olarak peruk veya şapka takmanızı öneririz.Duş yaparken, nemlendirici krem ​​genellikle banyo jelinden çok daha etkilidir.Eğer saç veya kafa derisi çok fazla hasar görürse, tozun içeri girmesi ve kendini alması biraz daha uzun sürecektir. Dikkatli olun, asla devam etmeyecek, normalden biraz daha uzun sürecek. Bu durumlarda, tüm tozu çıkardıktan sonra saça beyaz yumurta sürün ve bol miktarda soğuk suyla durulayın. Bu işlemden sonra, saçları şampuanla yıkayın ve saçın yeni gibi görünmesi için maske ve / veya yumuşatıcı uygulayın. Gerektiği kadar tekrarlayın.Nazik bir kılınız varsa ve bu işlemi yapmak istemiyorsanız, korurken partiye daha fazla neşe vermek için her zaman bir şapka veya peruk kullanabilirsiniz.Bu durumlardan herhangi birinde iseniz, sizi internette aramaya davet ediyoruz, çünkü zaten içinden geçen ve çözebilen kişilerin önerileri ve çözümleri var.

LGİYSİLER İÇİN: Giysileri yıkamak için giysilere birkaç gün sabun pudrası veya beyazlatıcı ile ıslanmasını öneriyoruz. Ardından, çamaşır makinesine koymadan önce durulayın ve fırçalayın. İşlem boyunca iyi iş çıkardıysanız, sonuç mükemmel olmalıdır.Hassas giysilerde bütünün renginin tamamen gitmemiş olması mümkündür. Bu durumdan kaçınmak için kullanmayacağınız eski kıyafetleri kullanmanızı öneririz. En kötü durumda, gömlek gardıropun dibinden renkli bir hatıra olacak!

İBir Holi Partisi Düzenlemeyi Düşünüyorsanız, Çözümü Buldunuz. Geniş Format Çeşitlerimiz Arasında İhtiyacınız Olanı Bulun ve Toplu İndirimlerden Yararlanın. Holi Tozu, Tahmin Ettiğimizden Daha Popülerleşiyor. Sonuç Olarak, Daha Fazla Çağrıya Dönüşen Daha Fazla Sipariş Alıyoruz. Her Çağrıyı Hak Ettiği Sevgi ve Saygıyla Ele Almanın Net Politikasıyla Felsefemizin Büyümemizde Bize Eşlik Etmesini Sürdürmesini İstiyoruz.Tereddüt Etmeyin: Ortaya Çıkabilecek Herhangi Bir Soruda, Bizi Arayın, Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız veya Tercih Ederseniz, Bize Bir E-posta Bırakın. Size Hemen Dönüş Yapacağımızın Temenni Ederim, İstenilen Miktarda Holiyi Temin Ederiz.

MAĞAZAMIZI ZİYARET EDİN!
HOLİ FEST

Asla Unutamayacakları Bir Parti Vererek Arkadaşlarınızı ve Misafirlerinizi Şaşırtın. Holi Tozuyla Partilerinize Renkten Bir Dokunuş Katın! Nelere İhtiyaç Var 1-Etkinliğinizi Tanımlayın. / 2. Ne kadar toza ihtiyacınız var? / 3. Yayın ve tadını çıkarın! 

www.tozboyamarket.com
Color Up Holi Festivalden Kareler
Bir Holi Partisi Düzenlemeyi Düşünüyorsanız, Çözümü Buldunuz. Geniş Format Çeşitlerimiz Arasında İhtiyacınız Olanı Bulun ve Toplu indirimlerden Yararlanın.Stratejilerimizi, Her Müşteriye Sektörün En Ön Saflarında Yer Alan En İyi Çözümleri Sunmak İçin Adapte Etmekten Keyif Alıyoruz.
2500+
Mutlu Müşteri
11+
Yılların Deneyimi
156+
festivallerin Tercihi
321+
Mutlu Geri Dönüşer
× Whatsapp Hattı