Holi Tozu Market

% 100 doğal
Holi tozlarımız mısır nişastasından (% 99) ve doğal gıda boyasından (% 1) yapılmıştır. Alerjensiz ve glutensiz bir üründür , bu nedenle çölyak hastalığı olan insanlar Holi tozumuza rahatsız olma riskini taşımaz, ağızlarında biraz toz alırlarsa sakin olabilirler.Neyse ki hemen hemen herkes  için uygun bir ürün! Eşsiz dokusunu Holi toz ana bileşeni, nişasta çok yumuşak ve ince yapısı sayesinde , genişler  ve en canlı renkler yayar ! Holi tozlarımız biyolojik olarak parçalanabilir ve çevreye saygılıdır , boyaları doğal olduğu için temizlemenin çok kolay olduğunu avantajları arasında saymaktayız!Bizim için, Holi Tozları ile yapılan kutlamalar, şu anda yaşadığımız kültürler arasındaki bağlantının bir başka örneğidir. Güzel bir Hindu geleneğinden gelen Holi Tozları kadar büyülü bir ayrıntının dünya çapında pek çok kutlamanın, partinin ve mutlu eğlence anlarının bir parçası olduğunu görmeyi seviyoruz . Başka bir kültürün geleneklerinin hayatımızın bir parçası haline geldiğini görmek, ve Holi kadar yoğun bir çekiciliği olduğunda daha da mutlu oluyoruz.
Kullan ve keyfini çıkar
Holi tozlarını kullanacaksanız, içerikleri eşit bir şekilde dağıtmak için torbayı sallamak, sonra açmak ve Holi tozunu atmak için mükemmel anı beklemek uygundur . Unutmayın ki tek amaç renkleri bitirmek! Yani ne kadar çok atış yaparsan, o kadar çok eğleneceksin!% 100 doğal ve biyolojik olarak parçalanabilen bir ürün olduğundan, temizlenmesi kolaydır, ancak bazı durumlarda bu görev gerekenden biraz daha karmaşık olabilir. Bundan kaçınmak için saç, cilt ve giysilerle ilgili bazı ipuçları veriyoruz.

SAÇ VE CİLT

Holi tozu ile eğlenmeye başlamadan önce cilt ve saç koruma ürünleri için nemlendiriciler veya hatta bir tür yağ kullanmanızı öneririz. Koruma olarak peruk veya şapka takmanızı öneririz.Duş yaparken, nemlendirici krem ​​genellikle banyo jelinden çok daha etkilidir.Eğer saç veya kafa derisi çok fazla hasar görürse, tozun içeri girmesi ve kendini alması biraz daha uzun sürecektir. Dikkatli olun, asla devam etmeyecek, normalden biraz daha uzun sürecek. Bu durumlarda, tüm tozu çıkardıktan sonra saça beyaz yumurta sürün ve bol miktarda soğuk suyla durulayın. Bu işlemden sonra, saçları şampuanla yıkayın ve saçın yeni gibi görünmesi için maske ve / veya yumuşatıcı uygulayın. Gerektiği kadar tekrarlayın.Nazik bir kılınız varsa ve bu işlemi yapmak istemiyorsanız, korurken partiye daha fazla neşe vermek için her zaman bir şapka veya peruk kullanabilirsiniz.Bu durumlardan herhangi birinde iseniz, sizi internette aramaya davet ediyoruz, çünkü zaten içinden geçen ve çözebilen kişilerin önerileri ve çözümleri var.

GİYSİ

Giysileri yıkamak için giysilere birkaç gün sabun pudrası veya beyazlatıcı ile ıslanmasını öneriyoruz. Ardından, çamaşır makinesine koymadan önce durulayın ve fırçalayın. İşlem boyunca iyi iş çıkardıysanız, sonuç mükemmel olmalıdır.Hassas giysilerde bütünün renginin tamamen gitmemiş olması mümkündür. Bu durumdan kaçınmak için kullanmayacağınız eski kıyafetleri kullanmanızı öneririz. En kötü durumda, gömlek gardıropun dibinden renkli bir hatıra olacak!

Yazar:
Holi Toz Boya
Date:
Kasım 15, 2018
Website:
https://www.tozboyamarket.com
Kategori:
Fotogaleri
Share Project:
× Whatsapp Hattı